7326 Ljuskrona
Såld: 900 kr
Såldes den 27 mars 2023 -
7056 Ljuskrona
Järnsmide. Höjd: 35cm
Såld: 100 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
4611 Ljuskrona
järn, för 12 ljus, höjd: 85 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juli 2017
4312 Ljuskrona
Kosta Boda, 6 ljus, glas och järn
Såld: 700 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
5163 Ljuskrona
1800-tal, Järn, höjd: 85
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 september 2012 -
3182 Ljuskrona
Sent 1800-tal, järn, Dia45
Såld: 700 kr
Såldes den 15 november 2010
1233 Ljuskrona
Järn, diameter: 36, höjd: 25
Såld: 600 kr
Såldes den 27 juli 2009 -
7151 Ljuskrona
1800-tal, järn, förgyllda delar, höjd: 75
Såld: 2.000 kr
Såldes den 6 augusti 2007 -
6170 Ljuskrona
Järn/prismor, höjd: 50
Såld: 550 kr
Såldes den 21 november 2005